Sefirin Kızı 15. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 15. Bölüm Fragmanı

Q3 Medya ve NGM Medyanın ortak üretimi olarak 2020’nin ilk günlerinde  ekranlara  gelecek Sefirin Kızı dizisinin çekimleri başladı. Yönetenliğini en son Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan Emre Kabakuşak’ın reelleştirdiği bilinirken, senaryosunu yeniden Sen Anlat Karadeniz’in takımından Ayşe Ferda Eryılmaz ve birliktesi Nehir Erdem kaleme alıyor. 

Muğla’da çekimlere başlanan dizinin bir ege dizisi olacağı söylensede sonraki kısımlarda çekimlerin İstanbul’a sarkacağı öğrenilmekte. 

Sefir Çok Zalim, kızına çocukluğundan beri iyi bir baba olamamış hayırsızın tekidir.  Kızı Nare Sancar’a aşık olur. Olanaksız aşkların kaçınılmazı kaçarak evlenme onlar için de çıkış yolu olmuştur. Beraber kaçarak düğün hazırlığı yaptıkları sırada, Nare elini kana bulamak zorunda kalır. Büyük aşkın üzerine kan kiri sürülünce vakalar içinden çıkılmaz bir hal alır. 

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Sefir Erdal Küçükkömürcü

Sefir, Çok asaplı, aksi ve sevgisiz bir babadır. İlk eşinden olan Nare’ye düşmen gibi davranırken öteki eşinden olan kızını prenses gibi davranır. 

Nare Neslihan Atagül Doğulu

Nare, Annesiniş kaybetmiş güç çocukluk geçirmiş olgun bir kızdır.  Sancak’a aşık olur. Duygularının karşılıklı olduğunu bildiğinde birlikte kaçarlar. Evlenecekleri gün Nare’nin eline bulaşan kan aşklarının arasına girer. 

Sancak Engin Akyürek

Sancak, Nare’ye gözüne toz kaçsa dünyayı devirecek kadar çok aşıktr. Fakat Nare’nin babası onlar için manidir. Nare ile kaçarlar. Evlenmek üzere iken aşklarına Sefir’in gölgesi düşer. 

Sefirin Kızı 15. Kısım Özeti

Sefirin Kızı, yeni kısmı ile 30 Mart Pazartesi 2020 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır