Sıkıntı Düşmanı En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar Android – iOS

Sıkıntı Düşmanı En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar Android – iOS

Günümüzdeki bir hayli mobil oyunun tek şahsiyet bir reyin dahi olsa internete bağlanma lüzumu bazen asap bozucu olabiliyor. Özellikle internetsiz kaldığımız gidişatlarda süre geçirmek için telefonlarımızdan reyin oynama gereksinimi dinleyebiliyoruz. Günümüzde büyüyen mobil reyin dünyasıyla beraber artık internetsiz olarak oynayabileceğimiz bir hayli değişik mobil oyunlar karşımıza çıkıyor.

Bu internetsiz oyunlar, internet ulaşımı olmayan veya internet tüketmek istemeyen oyunculara büyük bir seçenek sağlamış oluyor. Hem Android hem de iPhone telefonlarınızda oynayabileceğiniz çok rakamda internet iletişimi gerektirmeyen üretim Play Store ve App Store’da yerini alıyor. Sizin için derlediğimiz bu listede kasvete birebir en iyi internetsiz oyunların kimilerine gelin hep birlikte yakından bir göz atalım.

Sıkıntı Düşmanı En İyi İnternetsiz Oyunlar Android – iOS

Sonic Dash Eternium Monument Valley 2 Plague Inc. Smash Hit Shadow Fight 3 Real Racing 3 Alto’s Odyssey Earn to Die 2 Badland Old Man’s Journey

Sonic Dash

En İyi İnternetsiz Oyunlar

İmalci: SEGA Ebat: 102 MB Puan: 4,6/5

Banal platform koşma oyunlarını 3D grafikler ve ebedi mod ile birleştiren Sonic Dash, muhtelif kısım yapılarıyla ve Sonic cihanından muhtelif kişilikleriyle tek düze olmayan bir reyin. Sonic Dash, toplu taşımada, otomobilde veya bir gizeme beklerken açıp ebedi modunda rekor kırmaya çalışacağınız sevinçli bir platform oyunu.

Sonic DashİNDİR Sonic DashİNDİR

Eternium

En İyi İnternetsiz Oyunlar

İmalci: Making Fun, Inc. Ebat: 108 MB Puan: 4,8/5

Eternium, rol yapma oyunu beğenirler için bırakılmaz bir reyin hâline gelebilecek bir reyin. Şayet Diablo oyunlarından hoşlanıyorsanız ve hâlâ oynuyorsanız Eternium’u çok beğenilen Diablo oyunlarının bir nevi mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Üç değişik büyük dünyaya ve bu dünyalar içerisinde bir hayli misyona sahip olan Eternium belki de mobil platformlardaki en iyi rol yapma oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

EterniumİNDİR EterniumİNDİR

Monument Valley 2

En İyi İnternetsiz Oyunlar

İmalci: ustwo games Ebat: 252 MB Puan: 4,8/5

Bir Hayli reyin eleştirmeni tarafından methiye yağmuruna yakalanan ve mükâfatlar alan Monument Valley 2, Journey vari görselleri ve atmosferiyle oldukça galibiyetli bir Indie reyin. Mimari ve geometrinin büyüleyici karışıklığına dayalı olan Monument Valley 2, bir platform/bulmaca oyunu olarak nitelendirilebilir.

Monument Valley 2İNDİR Monument Valley 2İNDİR

Plague Inc.

En iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Miniclip.com Ebat: 52 MB Puan: 4,3/5

Son birkaç aydır içerisinde bulunduğumuz koronavirüs salgını sebebiyle Plague Inc. oyunun ismini dinlemeyen yoktur. Yeni bir virüs cinsi üretip tüm dünyaya bulaştırmaya çalıştığımız bu oyunda, değişik güçlük seviyelerine göre bazı maniler önümüzde bulunuyor. Ürettiğimiz virüsü çok kapsamlı olarak geliştirip yaşamda yakalamaya çalışırken, dünya ülkeleri de virüsle gayret için aşı çalışmalarını ve karantina uygulamalarına idarıyor. Zamanın nasıl geçtiğini kavrayamayacağınız bu Plague Inc. uzun toplu taşıma yolculukları ve beklenen uzun gizemeler için birebir.

Plague Inc.İNDİR Plague Inc.İNDİR

Smash Hit

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Mediocre Ebat: 58 MB Puan: 4,5/5

Öteki oyunlara göre azıcık daha daha önceki bir reyin olan Smash Hit, ilk çıktığı senelerde isminden epey bir laf ettirmişti. Özellikle mobil oyunlarının bugünkü kadar yaygın ve fazla olmadığı günlerde farklı grafikleri ve atmosferiyle oyuncuların alkışını toplayan Smash Hit günümüzde hâlâ seçim edilen bir reyin. Seviye ve kısım anlamı bulunmayan bu oyunda önünüze gelen sırça manileri misketler ile kırarak ilerlemeye çalışıyorsunuz ve can verdiğiniz zaman tekerrür baştan başlıyorsunuz.

Smash HitİNDİR Smash HitİNDİR

Shadow Fight 3

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: NEKKI Ebat: 113 MB Puan: 4,0/5

Mobil platformdaki en iyi RPG/Kavga Et oyunlarından biri olan Shadow Fight 3, oldukça galibiyetli grafikleri ve Mortal Kombat stili oldukça muhtelif kavga et mekanikleriyle oyuncuların alkışını toplamayı muvaffak oluyor. İlerleyen bir hikâyeye sahip olan Shadow Fight 3’te şahsiyetimizle birlikte düşmanlarımızı yendikçe kuvvetleniyor ve para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile de donanımlarımızı kuvvetlendirip daha güçlü rakiplerin karşısına çıkabiliyoruz.

Shadow Fight 3İNDİR Shadow Fight 3İNDİR

Real Racing 3

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Electronic Arts Ebat: 38 MB Puan: 4,4/5

Uzun zamandır Play Store’da “Editörün Seçimi” listesinden düşmeyen, mobil platformun en iyi yarış oyunlarından biri olan Real Racing 3, tıpkı isminde de olduğu gibi oyunculara oldukça reelci bir sürüş tecrübeyi sunuyor. Formula 1 gibi organizasyonlardan temalar ve 10’larca araba üreticisinden muhtelif arabalar bulunan bu oyunda, pistleri basit basit terk etmek istemeyeceksiniz. Real Racing 3’şöhret 38 MB’lık indirme ebadının yanı gizeme reyin içinde büyük bir indirmeyle karşılaşıldığını da belirtmekte fayda var.

Real Racing 3İNDİR Real Racing 3İNDİR

Alto’s Odyssey

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Noodlecake Studios Inc Ebat: 73 MB Puan: 4,5/5

Oldukça sihirli bir atmosfere sahip olan Alto’s Odyssey’de, kar kayaklarınızı takıp ebedi çölün kumlarında uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Otomatik bir platform koşma oyunu olan bu oyunda, gerçek sizi sürükleyen oynanıştan çok oyunun sunduğu yeniden Journey oyununu hatırlayan Indie reyin atmosferi olacak. Gelişigüzel oluşturulmuş kısımlardan oluşan Alto’s Odyssey’de yaşadığınız reyin tecrübeyi, her zaman ilk oyunu açtığınız andaki gibi taze ve coşku dolu oluyor.

Alto’s OdysseyİNDİR Alto’s Odyssey iOSİNDİR

Earn to Die 2

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Anekdot Doppler Ebat: 76 MB Puan: 4,4/5

2D platform oyunu olan Earn to Die 2’de, banal 2D platform oyunlarındaki gibi şahsiyetimizle koşup vazifeleri bitirmek yerine, “Kıyamet Sonrası” atmosfere sahip dünyada Mad Max filminde görseniz sırıtmayacak biçimde olan vasıtalara sıçrayıp zombileri ezip geçiyoruz. İnternetsiz olarak oynanabilen ender zombi oyunlarından olan Earn to Die 2, kısım ve vasıta spektrumuyla bağımlılık yapma oranı yüksek bir reyin olarak karşımıza çıkıyor.

Earn to Die 2İNDİR Earn to Die 2İNDİR

Badland

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Frogmind Ebat: 194 MB Puan: 4,5/5

40 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Badland, oldukça esrarengiz grafiklere ve kısım tasarımlarına sahip bir Indie oyunu. Bir Hayli platformda mükâfata sahip olan Badland’de ufak mahlukatlarınızı 2D platform üzerinde oldukça zorlayıcı manilerden geçirmeye çalışıyorsunuz. İsterseniz çoklu oyunculu olarak da oynayabildiğiniz Badland’de kendi kısımlarınızı planlayıp dostlarınız ile gayret edebiliyorsunuz.

BADLANDİNDİR BADLANDİNDİR

Old Man’s Journey

en iyi internetsiz oyunlar

İmalci: Broken Rules Interactive Media Ebat: 308 MB Puan: 4,4/5

Hikâye odaklı bir Indie reyin olan Old Man’s Journey, huzur verici hikâyesi, büyüleyici atmosfere sahip kısım tasarımları ve eşsiz müzikleriyle sizi sanki kendi dünyasını tutukluyor. 17’den fazla beynelmilel mükâfat kazanan Old Man’s Journey’de yaşlı bir adamın yaşam serüvenine şahit oluyoruz. Elle çizilmiş kısımları ve huzurlu atmosferiyle Old Man’s Journey oyunculara hakikat yaşamdan birkaç saatliğine de olsa bir kaçış imkânı sunuyor.

Old Man’s JourneyİNDİR Old Man’s JourneyİNDİR

Android ve iOS platformlarında bulunan oyunları sıraladığımız en iyi internetsiz oyunlar listemizin sonuna geldik. Alakanızı sürükleyen oyunları ve listede görmediğiniz, bu listede olmayı hak eden oyunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Oyunları indirmek ve oynamak isterseniz yerleştirdiğimiz iletişimleri kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi cümbüşler ve bol oyunlu günler diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır