Kapat
Karma Teknoloji 40 0

Tarihten Günümüze Büyülerin Gelişimi


Birinin artık hayatınızın tam ortasında durmasını istemiyorsunuz. Size zarar verdiğini düşünüyor ve bir an önce hayatınızdan çıkmasını istiyorsunuz. İş yerinizde şef olmanızı engelleyen ve aynı pozisyonda bulunduğunuz iş arkadaşınız, artık sürmesini istemediğiniz ilişkiniz ya da sizden daha mutlu olmayı hak etmeyen diğer kişiler… Ne kadar da can sıkıcı olabiliyorlar, öyle değil mi?


Ve gün geliyor artık canınıza tak ediyor! Sizi anlayabiliyoruz. Çünkü yaşadıklarınıza benzer düzeyde duygular yaşayan birçok müşterimiz oldu. Büyük bir kısmı da yaptığımız işlemlerden mutlu olarak çıkıp gittiler buradan. O halde neden sıradaki probleminizin çözümü biz olmayalım ki?

Şimdi, bu aşamada biraz daha ileri giderek size papaz büyüsü ve her derde deva hallerinden bahsedelim. Bu yapılması da bozulması da zor olan büyü ile istediğiniz her kişiye kolayca boyun eğdirebilir ya da onu doğrudan özgür iradesinden yoksun bırakabilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız gerekir. Bu büyü, yaptıktan sonra pişman olabileceğiniz ve kolayca geri itebileceğiniz bir büyü çeşidi değildir.

Bağlanma Büyüsü

O vakit sıradaki büyüye geçelim: Bağlama büyüsü… Uzun zamandır bir şeyler hissettiğiniz biri var. Ancak ne yapsanız ne etseniz sizi görmüyor ya da umursamıyor. Oysaki siz onun için neler neler yaptınız, öyle değil mi? Alın size bağlama büyüsü için bir sebep! Ancak yine uyaralım: Bu aralar internette “Garantili bağlama büyüsü” adı altında geçen bir sürü zırvalık dolaşıyor ve herkes çok iyi bir medyum olduğunu savunuyor. Peki nereden biliyorsunuz gerçekten öyle olduklarını?

Aşk Büyüsü Nedir

Bir bilene danışmak isterseniz ve gerçekten niyetinizde ciddiyseniz zihnihoca.com gibi çok daha seçkin bir medyuma internet üzerinden doğrudan ulaşmanız mümkündür. Zihni Hoca sadece bu iki büyüde değil söz konusu aşk büyüsü olduğunda da oldukça deneyimli bir medyumdur. Çünkü bildiğiniz üzere bu büyü de tecrübe isteyen büyüler grubuna girmektedir. Yanınızda olmasını istediğiniz eski sevgilinizin bir de yeni birine aşık olduğunu düşünebiliyor musunuz? Tam bir facia olurdu, öyle değil mi?

O zaman yapılacak işlem belli. Hemen https://www.zihnihoca.com/’a giriyor ve derdiniz neyse çözümlenmesi için ilk randevunuzu alıyorsunuz…

{zenko56}