THY 19 Mayıs özel uçuş izle

THY 19 Mayıs özel uçuş izle

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Samsun’a özel uçuş asıllaştırıyor. Bu özel uçuş için hatıra biletleri alınmıştı. 

TÜRK HAVA YOLLARININ 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU SAAT KAÇTA?

19 Mayıs özel uçuşu, 19 Mayıs 2020’de saat 12.00’da başladı.

Türk Hava Yolları 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU NASIL İZLENİR?

19 Mayıs özel uçuşunu  https://www.flightradar24.com/THY1919/24865d10 adresinden takip edebilirsiniz.

thy

HATIRA BİLETİNİ MİLYONLARCA BİREY ALDI

Bu tarihi yolculuğuna konutlarında kalarak katılmak isteyen bireyler hatıra biletlerini oluşturdu ve bu biletler “#TarihiYolculuk ve #TK1919” yaftalarıyla sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. Türk Hava Yollarının 19 Mayıs özel uçuşu için hatıra bilet alanların rakamı 8 milyon bireyi geçti. 

Peki, Türk Hava Yollarının 19 Mayıs özel uçuşu için hatıra bilet nereden, nasıl alınıyor? 

SEFER RAKAMI: TK1919 

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliğinden yapılan söylemeye göre, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ulusal Mücadele’yi başlattığı tarihten 101 sene sonra, 19 Mayıs 2020’de İstanbul’dan Samsun’a tertip edilecek uçuş, TK1919 sefer rakamı ile asıllaştı. 

thy ucus

HATIRA BİLET NEREDEN ALINDI?

Türk Hava Yollarının bu tarihi yolculuğuna konutlarında kalarak katılmak isteyenlar “www.tarihiyolculuk.com” adresi üzerinden hatıra biletlerini oluşturabildi. Oluşturulan hatıra biletler “#TarihiYolculuk ve #TK1919” yaftalarıyla sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

19 MAYIS UÇUŞU İÇİN HATIRA BİLET NASIL ALINIYOR

Türk Hava Yolları 19 Mayıs özel uçuşuna hatıra bileti www.tarihiyolculuk.com adresinden alındı. 

Türk Hava Yollarının alakalı sayfasında özel uçuş için “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ulusal Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz. Türkiye’nin sancak taşıyıcı havayolu olarak, tüm yurttaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın azami katılımlı uçuşuna hep beraber imza atalım”  ifadeleri yer aldı. 

Sayfada ad ve soyadı kısmını doldurarak ve bilgilendirme paketçiğini doldurarak bilet oluşturulabiliyor. Sitede tekerrür bilet hazırlayarak değişik tasarımlarda hatıra biletler elde edilebiliyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır