Transferde 1,5 Yıllık Sözleşme İle Onyekuru Hamlesi Geldi

Transferde 1,5 Yıllık Sözleşme İle Onyekuru Hamlesi Geldi

Hücum yollarında önemli bir sorun yaşayan Galatasaray’da yeni hamleler geldi. Takım olarak daha hızlı atağa çıkma ve sonuç alabilmek için transfer çalışmaları hızlandı. Öncelikle takıma geldiğinde uyum sorunu yaşamayacak ve bir an önce adapte olabilecek isimler tercih edilecek. Aynı zamanda takımda rüştünü ispat etmiş olan isimlerle risk en aza indirilecek. Tüm bunlar dikkate alındığı zaman Onyekuru hamlesi geldi. Şampiyonluklarda önemli bir pay sahibi olan ve gitmesi ile boşluğu açıkça hissedilen oyuncu için pazarlık bitme aşamasına geldi. Monaco ile yapılan görüşmelerde yıldız ismin bir kez daha takıma katılması için planlar yapılıyor. Betpas hayalinizdeki olanakları sizinle buluşturuyor.

Anlaşma Kiralama Üzerine Yapılmak Üzere

Satın almak için bonservisi çok yüksek olan oyuncu için bir kez daha kiralama anlaşması söz konusu hale geldi. En az yarım sezon takıma dahil edilmek istenen oyuncu için 1,5 yıllık bir anlaşmaya varıldı. Yapılan pazarlıklarda oyuncunun Monaco takımında süre almaması da yoğun etken oldu. Ayrıca bu transferde oyuncu faktörü de önemli bir yer tuttu. Öyle ki burada güzel ünler geçiren ve yeniden bu formayı giymek isteyen ismin konuşması önemli bir hal aldı. Yönetimin transfer döneminin resmi olarak başlaması ile beraber bu adımı atması bekleniyor. Betpas kullanarak hedeflediğini geliri yakalayabilirsiniz.

Hücumda Zenginlik Oluşturmak İsteniyor

Sezon başından alınan isimlerde yeterince iyi sonuçlar alınamaması nedeniyle yeni bir süreç başlatılmış oldu. Kanatlardan hızlı ataklar geliştirmek isteyen Fatih Terim, bunun için hızlı oyunculara ihtiyaç duyuyor. Son sezonlarda bunu hem Rodrigues hem de Onyekuru ile yapan ekibin hamlesi Onyekuru’dan yana oldu. Ligin kalan haftalarında güçlü bir takım olarak şampiyonluk hedefini sürdürmek için buradan galibiyetle ayrılmak isteniyor. Kesintisiz bir deneyim ve süreç için sizlerde yerinizi alabilirsiniz. İçinde bulunan durumdan çıkılmak için yeni transferlere de ihtiyaç duyuluyor. Gerçekleştirmek için yönetime büyük iş düşüyor. Mali durum içinde atılacak her adım değer kazandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır