Tron Çabuksu, Jared Leto ile Geri Dönüyor

Tron Çabuksu, Jared Leto ile Geri Dönüyor

Tron markası kendine ufak ama oldukça ateşli bir hayran kitlesi yaratmayı muvaffak olmuştu. Serinin ilk filmi, o yarıyıl için çığır açan görsel efektlerle dolu olan 1982 tarihli Tron filmiydi. Daha sonra da Tron: Legacy filmi gelmişti.

Tron, her ne kadar müthiş bir Daft Punk film müziğine sahip olsa da imal gişede çok da galibiyetli olamamıştı. Tron markasının makus mukadderatı olduğu üzere oldukça dikkat çekici ve bir kesim tarafından kült olarak kabul edilen imal, tekerrür beyaz perdeye gelecek.

Jared Leto’lu yeni Tron filmi

jared leto tron

Disney Insider’da yayınlanan bir habere göre yeni Tron filmi için çalışmalar devam ediyor. Filmin başrolünde de Jared Leto yer alacak. Ayrıca bu söylemelerde imalin içeriği hakkında da bilgiler yer aldı. Öncelikli olarak bu bir “reboot” değil, başka bir deyişle öykü kaldığı yerden devam edecek. Tron: Legacy filminde gördüğümüz oyuncular da imalde yer alacak.

Öte yandan Leto hala imalde yer alıyor olsa da filmin henüz bir rejisörü yok. Tron projesi potansiyel rejisörlere de bu haliyle sevk ediliyor. Legacy’de yer alan adlarla da seriye geri dönüş yapmaları için görüşmeler devam ediyor.

Leib, üçüncü filmin senaryosunun oldukça iyi olduğunu söylerken, proje hakkında oldukça coşkulu olduklarını da ifade etti. Tron 4 diyebileceğimiz imal için bir evvelki imalden dersler çıkardıklarını söyleyen Leib, doğru zamanın geldiğini düşündüklerini ifade etti.

Daft Punk geri dönüyor

tron

Üretime Daft Punk’ın geri dönmesi için görüşmeler devam ediyor. Başka Bir Deyişle Disney bu imal için dört koldan gayret ediyor. Senelerdir şirketin proje üzerinde çalıştığı öğreniliyor. Jared Leto da 2017 senesinden bu yana projede yer alıyor.

Ayrıca bir yarıyıl, başında John Ridley’nin yer aldığı bir Tron dizi serisinin Disney+ ekranlarında yayınlanması tasarlanıyordu. Bu proje ne yazık ki daha henüz imal süreci dahi başlamadan evvel iptal edilmişti. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır