Kapat
Uygulamalar 3.099 0

Tubidy İndir – Ücretsiz Müzik Uygulaması


Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamalarından biri olan Tubidy ile ücretsiz müzik indirme keyfini yaşayabilirsiniz. Mobil cihazlarda çok fazla müzik uygulaması görebilirsiniz fakat bunların çok az sayıda olanı gerçekten sınırsız müzik dinleme ve indirme imkanı tanıyor. Ve tabi ücretsiz olması da kullanıcılar için önemli bir kriter. Bizim size önereceğimiz uygulama ise Tubidy MP3 indirme ve dinleme uygulaması. Uygulama, şöhretini yıllar önce yakalamış ve hala günümüzde popülerliğini sürdürebilen nadir müzik uygulamalarından bir tanesidir. Çok sayıda avantajı da beraberinde getirmektedir. Cep telefonunuza müzik indirmek ya da dinlemek istiyorsanız şimdi tubidy indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.


Tubidy İndir

Tubidy mp3 uygulaması sadece IOS işletim sisteminde yer alan bir müzik uygulaması olduğu için sadece App Store’da yer alır. Uygulamaya sahip olmak için iPhone ya da IOS işletim sistemine sahip bir cihaza sahip olmalısınız. APP Store’a giriş yaparak arama alanına “Tubidy” yazın. İndirmek için uygulama sayfasına geçiş yapacaktır. İndirme butonunu kullanarak indirin. Yükleme otomatik olarak yapılacaktır. Ardından menüden uygulama butonunu kullanarak mp3 indirmeye ve dinlemeye başlayabilirsiniz. Uygulama Google Play Store’da yoktur. Yani android cihazlar için şuan tubidy uygulaması bulunmamaktadır. Eğer Google Play Store içerisinde arama yaparsanız Tubidy’nin taklitleri yer almaktadır. Güvenli olduğunu söylemek mümkün değil. Bu nedenle tavsiye edilmemektedir.

Tubidy Müzik Dinle (İndirmeden Dinle)

Android cihaza sahip kişiler Tubidy uygulamasından ya da platformundan yararlanmak için doğrudan web sayfasını ziyaret ederek mp3 indirebilir ya da dinleyebilir. Tabi iphone sahipleri de diledikleri taktirde web sayfası üzerinden dinleme ya da indirme yapabilirler. Eğer web sayfası üzerinden tubidy müzik dinlemek istiyorsanız Tubidy bağlantısını kullanın.

Tubidy Apk İndir

Tubidy Apk dosyasına ihtiyacınız varsa apk dosyasını indirmek için ise Tubidy Apk sayfasına geçiş yapın ve 985 KB boyutuna sahip küçük dosyayı indirin. APK dosyasını mobil cihazınıza atarak tubidy kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Uygulama sayesinde ücretsiz olarak müzik yükleyebilir veya yüklemeden dinleyebilirsiniz. Tubidy uygulamasının kullanımı basittir. Uygulamayı yukarıda belirtilen yöntemlerden birini kullanarak cihazınıza indirin. Daha sonra menüden Tubidy ikonuna basın ve uygulamayı çalıştırın. Ardından arama boşluğuna dinlemek ya da indirmek istediğiniz şarkı ya da şarkıcı adını yazın. Aramayı tamamlayın. Ardından sonuç listesi görüntülenecektir. Seçiminizi yapın ve şarkıyı görüntüleyin. Şarkı ekranında yapmak istediğiniz işleme dair bilgi yer alacaktır. Dinlemek için play tuşuna basın. İndirmek istiyorsanız download ikonuna basmanız yeterlidir.

Can Kurtulmuş {Can Kurtulmuş}