Kapat
Karma Teknoloji 149 0

Tuğba Çarşı Pazardaki Lezzetler


Aydın şehrinde 1980 yılında açılan Tuğba Kuruyemiş en taze ürünleri müşteriye sunma prensibi üzerine kurulmuş bir işletmedir. Gıda sektöründen kuruyemiş, kuru meyve, baharat, lokum, Türk kahvesi, çikolata gibi ürünlerin hizmetini vermektedir. Ürettiği ve imal ettiği tüm ürünlerinde tazelik büyük önem taşımaktadır. Açıldığı günden bu zamana kadar yavaş yavaş gelişip büyümüştür. Şuan ki durum itibarı ile Türkiye genelinde 65 mağazası bulunmaktadır.


İşletme olarak verilen hizmetin sadece gıda üzerine kalmasını istemeyen Tuğba Kuruyemiş üretimden yönetime, sevkiyattan satışa kadar olan bölümlerde çalışan tüm personellerin eğitimli ve güler yüzlü yaklaşımları ile ilgili ve alakalı hizmet vermelerini de istemektedir . Bu hedefte ilerleyen Tuğba Kuruyemiş tüm müşterilerin isteklerine cevap verebilmek adına Tuğba Çarşı Pazar sitesinde oluşturduğu online satış imkanı ile her ürünü istenen adrese ulaştırmaktadır.

Geniş yelpazeli ürün kategorisinde yer alan Türk kahvesi en taze ve en lezzeti hali ile müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca Türk kahvesi her ne kadar sade olarak sevilse de son yıllarda çıkan aromalı Türk kahvesi seçenekleri de çok talep görmektedir. Tuğba Çarşı Pazar’da yer alan Türk kahvesi çeşitlerinden damla sakızlı Türk kahvesi ve mirvari Türk kahvesi en çok beğenilen lezzetlerdendir. Ayrıca kahve ailesinden olan nescafe ve kahve kreması da ürünler arasında yer almaktadır. Tüm bu çeşitlere sadece bir tıklama ile ulaşmanız mümkündür.

Kahve ve lokum çeşitlerinden farklı olarak yer alan diğer bir üründe baharat çeşitleridir. Her üründe olduğu gibi taptaze ilkesi baharatlar içinde geçerlidir. Her baharat en iyi yetiştiği beldeden getirtilmektedir. Doğal olan ortamlarda orjinal lezzetine dokunmadan işlenmektedir. Hijyen ortamda el değmeden paketlenerek müşterilere ulaştırılmaktadır.

Nane, kekik, pul biber, karabiber, kişniş, fesleğen, isot, reyhan gibi sık kullanılan baharat çeşitleri yemeklerinize artı bir lezzet katmaktadır. Zerdeçal, sumak, sarımsak tozu, köri, rezene, biberiye, chia, havlıcan, hibuscus, kakule, ısırgan tohumu, mahlep gibi nadir kullanılan ürünlerde Tuğba Kuruyemiş mağazalarında bulunmaktadır. Ihlamur, adaçayı, kuşburnu, kırmızı form çayı, salep gibi şifa kaynağı olan çay ve içeceklerde değerli müşteriler için üretilmektedir.

Mesut Kengir {Mesut Kengir}