Türk Öğrencilerin Work and Travel için Tercihleri Neler

Türk Öğrencilerin Work and Travel için Tercihleri Neler

Armada Grandee hem okuyup hem gezmek isteyenler için en doğru adres. Yurtdışı dil okulları, yurtdışı lise yerleşimi, yurt dışı lisans ve yüksek lisans, work and travel tavsiyeleri gibi birçok konuda rehberlik yapan Armada Grandee yirmi yılı aşkın süredir siz gençlere hizmet veriyor. Bu yazıda Türk öğrencilerin work and travel için tercih ettikleri ülkelerden bahsedeceğiz.

Öncelikle work and travel programının ne olduğundan bahsetmek gerekirse, Amerika Birleşik Devletleri’nin kültürlerin yakınlaşması ve dönemlik olarak çalışan ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaya yönelik hazırladığı bir değişim ziyaretçisi programıdır. Programa dahil ülkelerin üniversitede okuyan öğrencileri yaz aylarında, programa üye ülkelerde hem çalışır hem de o ülkeyi keşfeder. Bu bir nevi seyahattir çünkü öğrenciler kendi ülkelerinden kısmi zamanlı olarak ayrılırlar ve farklı ülkeleri, kültürleri ve dilleri tanırlar.

Hayallerin ülkesi Amerika

Sizlere yurt dışı eğitim imkânı sunan Armada Grandee work and travel için çok farklı ülke seçeneklerine sahip. Bu çeşitli ülkeler arasından, son dönemlerde work and travel programı kapsamında öğrenciler en çok Amerika’yı tercih etmekte. Amerika çoğu öğrenciye üniversite hayatında yaşanması gereken bir rüya gibi gelmekte. Çoğu genç Amerika’da yaşamayı, öğrenim görmeyi çok ister fakat bazı nedenlerle başaramaz. Rüyayı gerçekleştirmek Armada Grandee ile çok basit. En uygun plan ile her öğrenci Amerika’da okuma ayrıca çalışma imkânı bulabilir.

Amerika’dan sonra en çok tercih edilen work and travel ülkesi ise İngiltere. İngiltere’de beşten fazla okul ile anlaşması olan Armada Grandee siz öğrencilerin tüm ihtiyacınızı karşılayacak seviyede hizmet vermektedir. İngiltere dil okulları neler kapsamında en iyilerle çalışan Armada Grandee, yüksek lisans, pre-master ve master eğitimine rehberlik etmektedir. Kariyerinize ve hayat görüşünüze çok büyük derecede katkı sağlayacak work and travel programından yararlanmak için www.armadagrandee.com adresine tıklayabilirsiniz.

Almanya’da Work and Travel İmkanları

Bir diğer en çok tercih edilen ülke ise Almanya. Almanya’yı tercih eden öğrenciler gerek o dönemlik dil öğrenme ve çalışmak için gerek ise ileriki dönem ve iş hayatı için önemli bir adım atmış oluyor. Çünkü Almanya diğer ülkelere nazaran daha çok Türk işçi istihdam eden bir ülke. Öğrencilerin dil öğrenme ve çalışma zamanları kariyerleri açısından çok büyük önem taşımaktadır. Bütçenize uygun olarak tasarladığınız eğitim sürecinizde gönül rahatlığıyla Armada Grandee ile birlikte çalışabilirsiniz.

Almanya’dan sonra en çok tercih edilen ülkelerden biri Kanada. Kanada yaşamak kişiye her açıdan avantaj sağlamaktadır. Dünyanın en iyi yaşam standartlarına sahip olan Kanada’da öğrenci olmak demek de yüksek standartlarda bir eğitim demektir. Eğitim alanında çok daha iyi bir hizmet sunan Kanada diğer ülkelere nazaran da daha uygun fiyatlı eğitim fırsatı vermektedir. Bunun karşılığında da öğrenciler yüksek notlar alarak bu eğitim fırsatına iyi bir dönüt vermesi beklenmektedir.

Armadada Grandee’nin yirmi yıllık tecrübesi, profesyonel danışmanlık anlayışı, iyi fiyat garantisi ve en kaliteli yurt dışı ortak programlarına göz atmak için www.armadagrandee.com internet adresine gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır