Tutunamayanlar 12. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 12. Bölüm Fragmanı

İstanbul yüksekokulu ve Neden Film’in ortak üretimi olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir yarıyıl başlatıyor. Rejisörlüğünü Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Zafer Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız yer alıyor. Saçma komedide yeni bir ses getirecek dizinin mevzusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Mevzusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Zafer Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne kadar hiç bir iş sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün çalışma hedefine girdiğinde ilk iş görüşmesine gittiği işletmede İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten sonra savrulmuş ve hayalini asıllaştırmak için çabalama hevesi içindedir. Tarık aşık olduğu bayanı semte çağırır. Semtteki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın iş kurmak ve onu hayallerine eriştirmek olduğunu çözer. Bütünde o zamanlarda karşısına İlhan isminde esin perisi çıkar.  Azıcık başına emîr ve dediklerine âmâyı âmâsına bağlı olan İlhan Tarık’ın zati arapsaçı olan yaşamını iyice çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in saçma gülünç dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık Doğu Demirkol

Tarık azıcık başına emîr azıcıkta savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk iş görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına çıkan esin perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem Ece Çemişoğlu

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın iş görüşmesine gittiği işletmede tanışır ve o gün İrem’in yaşamının değiştiği gündür. 

 

Tutunamayanlar 12. Kısım Özeti

Tutunamayanlar, yeni kısmı ile 07 Nisan Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır