Ünlü Twitch Yayıncısı Byron “Reckful” Bernstein, Henüz 31 Yaşında Yaşamını Kaybetti

Ünlü Twitch Yayıncısı Byron “Reckful” Bernstein, Henüz 31 Yaşında Yaşamını Kaybetti

Özellikle canlı yayınları takip eden oyuncu topluluğunun bildiği Byron “Reckful” Bernstein, henüz 31 yaşındayken yaşamını kaybetti. Daha Önceki kız dostu ve oda dostu tarafından da doğrulanan bu habere göre Reckful’un vefat nedeninin intihar olduğu düşünülüyor. 

Twitch’te açtığı yayınlarla öğrenilen ve dünyanın en popüler World of Warcraft oyuncularından biri olarak kabul edilen Reckful, ismini reyin dünyasına WoW ile duyurdu. World of Warcraft’ın arka arkaya 6 mevsiminde birinci olan oyuncu, bu serüvenlerini Twitch üzerinden canlı olarak yayınlıyordu. Bu süreçte pek çok turnuva ve aktiflik kazanan Reckful, bu kabiliyetiyle kendisine geniş bir hayran kitlesi elde etmişti.

Twitch’te yayınları yine gösteriliyor

Tüm reyin marifetini ve karakterini canlı yayınlarda on binlerce bireyle paylaşan Reckful, eriştiği on binlerce anlık izleyici rakamıyla geniş bir kitle tarafından gösteriliyordu. Şu anda Reckful’un yaptığı yayınların tekerrürü binlerce şahıs tarafından izleniyor. 40.000’den fazla anlık izleyiciye erişen yayınlar, son baktığımızda 20.000 bireyin üzerinde izleyici tarafından izlenmeye devam ediyordu. Reckful, World of Warcraft dışında Hearthstone gibi oyunlara da canlı yayınlarında oynuyordu. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır