Valhalla, Inside Xbox’ta gösterildi

Valhalla, Inside Xbox’ta gösterildi

Ubisoft, Inside Xbox Mayıs kısmında Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla‘nın aralarında Microsoft’un Xbox Series X’inin de bulunduğu yeni jenerasyon konsolların tüm avantajlarından faydalanacağına söyledi. Oyuncular yayınlanan fragmanda Assassin’s Creed Valhalla’nın oynanışından da sahneler görmüş oldular.

“Geliştiriciler olarak yeni teçhizatlarla çalışmaktan büyük coşku dinliyoruz, zira bu sayede yaratıcı vizyonumuzu daha iyi ifade etme kaderine kavuşuyoruz. Assassin’s Creed çabuksu her zaman olası olan en sarıcı tecrübeyi sunmak için yeni konsolların kabiliyetlerini ve yeni teknolojileri sonuna kadar kullanmıştır. Assassin’s Creed Valhalla’yı Xbox Series X’e getirmek için Microsoft’la yakın işbirliği halindeyiz” diyor Assassin’s Creed Valhalla’nın Kreatif Direktörü Ashraf Ismail.

Xbox Series X sayesinde Assassin’s Creed Valhalla gelişmiş grafiklerin tüm özelliklerinden yararlanacak ve oyunculara Norveç ve İngiltere’nin sarih dünyalarına en ince ayrıntılarına kadar deneyim etme olanağı verecek. Ayrıca Assassin’s Creed Valhalla süratli yükleme zamanlarından da yararlanacak.

Son olarak, Assassin’s Creed Valhalla Smart Delivery teknolojisini de kullanacak, başka bir deyişle oyuncular oyunu bir defa satın aldıktan sonra ister Xbox One, ister Xbox Series X’te oynayabilecekler.

Ubisoft Montreal’deki Assassin’s Creed IV Black Flag  ve Assassin’s Creed Origins takımları tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları savaş ve galibiyet öyküleriyle gelişmiş bir Viking akıncısı olan Eivor’un öyküsünü yaşamaya davet ediyor. Coşku verici bir Viking tecrübeyi sunacak olan reyin oyuncuları İngiltere’nin Karanlık Çağı’nı mevzu alan, zinde ve şahane görünen bir sarih dünyaya götürecek. Assassin’s Creed Valhalla’da oyuncular akınlara katılmak, mesken yerlerini geliştirmek, eforlarını ve nüfuzlarını çoğaldırmak gibi yeni özelliklerle de karşılaşacaklar.

Assassin’s Creed Valhalla Hangi Konsollara Çıkacak?

Assassin’s Creed Valhalla tüm dünyada 2020’nin son aylarında Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC Epic Games Store ve Ubisoft Store için çıkacak. Reyin ayrıca Ubisoft’un üyelik servisi UPLAY+’de de yer alacak.

Assassin’s Creed Valhalla ön siparişi veren oyuncular, intikam arayışındaki efsanevi bir Norveçli savaşçıya katılacakları ek The Way of the Berserker vazifesine de sahip olacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır