Yeni akıllı ev cihazları tanıtıldı!

Yeni akıllı ev cihazları tanıtıldı!

TCL Communication, ultra süratli 5G CPE ve asıl kablosuz kulaklık gibi markanın ilk kere ürettiği dört tane yeni uslu makineyi duyurdu. İrtibatlı bir hayat için uslu aygıtlara ve yeni jenerasyon 5G mahsullerine müteveccih arzın çoğalmasıyla, TCL Communication da yeni mahsulleriyle herkesin basitlikle ulaşabileceği, uygun maliyetli ve yüksek nitelikli aygıtlar sunuyor.
 
TCL Communication Küresel Satış ve Pazarlama Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Aaron Zhang, mevzuyla alakalı şunları söyledi: “Dünyada tamamen entegre bir ekosisteme sahip rakamlı firmalardan biri olduğumuz için çok mutluyuz ve alıcılarımızın gereksinim dinlediği mahsullerle yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz. TCL markası altında 5G ve irtibatlı aygıtların yanı gizeme önümüzdeki senelerde de konut ve aile yaşantısıyla geçimli olacak aygıtlarla ekosistemimizi genişleteceğiz.”

TCL LINKHUB 5G CPE: Uslu konutlar için ultra süratli 5G yönlendirici

TCL LINKHUB 5G CPE, konutta ve dükkanında yeni jenerasyon ağ süratine erişilmesini sağlayan hafif ve portatif bir yönlendirici olarak planlandı. Aygıt, Kapsama alanını gözle görülür derecede yükselterek, yüksek süratli istikrarlı irtibat sunarak ve aynı anda 1.000’e kadar iletişimi destekleyerek konutlar, minik müesseseler, canlı faallikler ve çok daha aşırısı için uygun hale getiren 4X4 MU-MIMO teknolojisine sahip uslu ve çift bantlı Wi-Fi’ı destekliyor.
 
Qualcomm Snapdragon X55 çipsetiye donatılan LINKHUB 5G CPE, 2.8Gbps’ye kadar 5G irtibatını ve 3.6Gbps’ye kadar sürat sunmak için en yeni Wi-Fi 6 teknolojisini destekliyor. 3.6 Gbps, 1Gbps HD filmin 3 saniyede inmesini sağlıyor ve 4G LTE’nin takribî 10 katı sürat sunmaya yeten bant genişliği anlamına geliyor. LINKHUB 5G CPE, aynı zamanda birden çok katlı konutlarda ve büyük alanlarda hiçbir yerde kopmayan ultra süratli Wi-Fi irtibatını eriştirmek için mesh yönlendirici sisteminin basit bir biçimde bağlanmasını sağlayan Easy Mesh özelliğiyle beraber geliyor. Aynı zamanda hem Bluetooh hem de ZigBee’yi destekleyerek montajların basit bir biçimde asıllaşmasını sağlıyor.
 
TCL LINKHIB 5G CPE Avrupa, Amerika, Çin, Asya ve Pasifik, Orta Doğu ve Afrika’da 2020’nin üçüncü çeyreğinden başlayarak ulaşılabilir olacak.

Ses niteliğinden ödün vermeyen kablosuz kulaklık

Tamamen kablosuz ve çok güzergahlı bir kullanım sunan SOCL500TWS ve ACTV500TWS kablosuz kulaklıklar, kullanıcıların ses serbestliğini yeni bir seviyeye taşıyor. SOCL500TWS, premium ve pak ses niteliğini zengin bas ile sunmak için 5.8mm hoparlör sürücüsüyle, ACTV500TWS de 6mm hoparlör sürücüsüyle beraber geliyor.

Aynı zamanda sadece kulak kanalına göre üretilen ve uzun vakit kullanıldığında rahatsızlık veren piyasadaki öbür aygıtların aksine, SOCL500TWS ve ACTV500TWS iç kulaktan yardım alacak biçimde kullanıcıların rahatlığı düşünülerek oluşturulan tasarımıyla dikkat sürüklüyor. ACTV500TWS ayrıca içindeki Comply Foam Tips™ ile kulağın rahat etmesi için özel bir yapıya da sahip. SOCL500TWS’de suya dayanıklı kasası ve mikrofon ızgarasıyla IPX4 derecesi, ACTV500TWS’de ise suya tamamen dayanıklı yapısı sayesinde IPX7 derecesi bulunuyor.
 
SOCL500TWS, 6,5 saat aralıksız oynatma ve kılıftan da 19,5 saatlik ek şarjla 26 saate varan oynatma süresi sunuyor. ACTV500TWS ise 6,5 saat aralıksız oynatma ve kılıftan 26,5 saat ek şarj zamanıyla 33 saate varan oynatma süresi sunuyor. ACTV500TWS’de 15 dakikalık şarjla 1 saatlik oynatma süresi sunan süratli şarj olanağı gibi kablosuz şarj özelliği bulunuyor.
 
SOCL500TWS Hayalet Siyahı, ACTV500TWS ise Bakır Tozu rengiyle üretiliyor. Her iki kulaklık da sırasıyla 99 ve 129 Euro satış maliyetiyle 2020’nin ikinci çeyreğinde satışa çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır