Kapat
Yeni Sezon Altın Küpe Koleksiyonları Görücüye Çıktı!
Karma Teknoloji 27 0

Yeni Sezon Altın Küpe Koleksiyonları Görücüye Çıktı!


Moda ve trendler sadece kıyafetleri, ayakkabıları etkisi altına almıyor. Kullanılan aksesuar modelleri de moda rüzgarlarının etkisiyle her yeni sezonda farklı formlar kazanabiliyor. Yeni sezonda değişik formuyla ön plana çıkan altın küpe modelleriyle dolu koleksiyonlar nihayet beğeniye sunuldu. Bu koleksiyonlarda dikkat çeken bazı detaylar var, birlikte göz atalım.


Öncelikle incili altın küpe modellerinin bu kez koleksiyonlarda çok daha fazla kullanıldığını belirtmeliyiz. Tasarımlarda parlak zirkon taşlar da daha fazla kullanılmaya başlanmış. Zirkon taşlarda genellikle birkaç farklı renk kullanılırdı. Ancak şimdilerde daha fazla sayıda rengin küpe tasarımlarına kazandırıldığını görebiliyoruz. Bu özel modeller şıklıklarıyla da dikkat çekiyor.

Yeni sezon koleksiyonlarda klipsli olarak hazırlanan altın küpe modelleri daha fazla yer bulmuş gibi görünüyor. Bu tasarımların düşme olasılığı daha düşük ve kullanım açısından da kadınlar klipsli modelleri daha konforlu buluyor. Boncuklarla süslenen ve altının ışıltısının boncukların canlı renkleri ile buluştuğu modellerin de alternatif olarak yeni sezon tasarımlara eklendiğini görebilirsiniz.

Yeni Sezon Altın Küpeler Göz Kamaştırdı!

Muazzam şıklıkları ile dikkat çeken altın küpe modelleri swarovski taşlarla da süsleniyor. Parlak taşlar küpe modellerine daha gösterişli bir form kazandırıyor ve bu modeller genellikle şık davetlere katılırken tercih ediliyor. Ancak gündelik hayatta da şıklığından vazgeçmeyenler için dizayn edilen pek çok model olduğunu belirtmek lazım. Günlük hayatta biraz daha sade modellere yönelen kadınlara yönelik tasarımlar daha fazla sayıda kıyafeti tamamlayabilecek bir yalınlığa sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor.

İşlemelerin bu yeni koleksiyonlarda daha fazla kullanıldığı da bir başka detay oldu. Çeşitli işlemeler ile klasik ya da otantik bir görünüm kazandırılan tasarımlar hediyelik olarak ideal bir seçeneğe dönüşüyor. Bu arada yeni sezon küpe tasarımlarına göz atmak isterseniz Myra Gold internet sitesine tıklayabilirsiniz. Firmanın online sipariş sitesinde uygun fiyatın yanı sıra en yeni model seçenekleri de bulunuyor. Fiyatlar makul olduğundan bu siteden alışveriş yapanların sayısının da her geçen gün arttığından söz edebiliriz. Siz de yakın zamanda yeni küpe modelleriyle şıklığınızı taçlandırmak isterseniz bu adrese göz atın.

ilker önal {ilker önal}