Kapat
Teknoloji 222 0

Yerinde Beyaz Eşya Servisi


 


 

Kombinasyon klima ve beyaz eşya seçenekleri hayatımızı kolaylaştıran önemli cihazlardır. Bu cihazlar, banyo, mutfak ve salonda rahat yaşamak için özel olarak üretilmiştir. Bu cihazların Beyaz Eşya Servisi kategorisinde bakımı uzmanlık gerektirir. Tecrübeli kadromuzla, istediğiniz kalite tamir ve bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Parça tasarımı, kalite çözüm yöntemleri, işin zamanında teslimi gibi birçok konuda hızlı, pratik ve deneyimli personel ile çalışıyoruz. Bu uzmanlar sizin onayınız olmadan tamir veya servis yapmazlar.

 

Mevcut Tamir ve Bakım Hizmetleri

 

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya seçenekleri, kış aylarının vazgeçilmez cihazı ve yaz aylarında en önemli cihaz, uzun süreli kullanım özelliklerine sahip klimalar. Kış mevsimine girmeden kombiler, Westinghouse Servisi yaz mevsimine girmeden klima bakım ve onarımlarını düzenli olarak yapabilirler. Beyaz eşyaların onarımında aynı profesyonel yöntemleri takip ediyoruz. Bileşen tasarımı, güncel onarım yöntemleri ve pratik çözümler, istediğiniz kaliteyi bir araya getirir. Hizmet kategorisinde en iyi personel seçenekleri ile kurumsal kimlik anlayışımız var.

 

Sözleşmeli ZamanındaTeslim

 

En kısa sürede ekiplerimiz randevu sistemi ile çalışıyor. Randevu sistemimizde Beyaz Eşya Servis personelimiz sizin için en uygun zaman dilimini tercih eder. Amana Servisi Randevu zamanı geldiğinde, önce seni çağırıyoruz. Bir erkeğiniz yoksa, takımlarımız en kısa sürede adresinize ulaşabilir. Bir engeliniz varsa, sizin için yeni bir randevu saati belirleriz.

 

Dört mevsim hizmet anlayışı ile her türlü hava koşulunda hizmet vermeye devam eden firmamız, hayatımızın bu önemli cihazlarının bakım ve onarım süreçlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yedek parça işlemleri için daima müşteri onayını tercih ederiz. Klima, toz, polen ve filtre temizliğinin bakımı, kazan bakımındaki merkezi ısıtmanın bakımı, ilk önemli süreç olarak kabul edilir.

{tanitimcenter}