Kapat
İpucu 151 0

Zemin Macunu


 


Yatay ve dikey zeminlerde zemin kaplama ve boya uygulaması yapılmadan önce zeminin toz ve kirden arındırılması, çatlakların doldurulması ve zeminin düzgün hale getirilmesi gerekir. Kılcal çatlakların, derzlerin ve hasarların olduğu zeminlerde verimli bir kaplama ve boyama uygulaması yapılamaz. Zemin macunu zeminlerdeki ve duvarlardaki kılcal çatlakların, çukurların doldurulması, hasarların onarılması için geliştirilmiş sağlam bir üründür. Çok geniş kullanım alanları vardır. Poliüretan ve epoksi zemin kaplama uygulaması için zeminin hazırlanmasında kullanıldığı gibi duvar, doğal taş ve ahşap tamiri amacıyla da kullanılır. Alüminyum ve pvc pencere sistemlerinde izolasyon amacıyla ve dilatasyon dolgusu olarak da kullanılır. Güçlü ve esnek Polin Kimya macunuyla düzeltilen zeminlerde epoksi ve poliüretan kaplama işleminden sonra çatlaklar oluşmaz.

Polin Kimya macun çeşitleri çift kompenentli, poliüretan esaslı, elastik ve sert macunlar ile tek kompenentli, stpe esaslı Silex kartuş ambalajlı mastiklerdir. Üstün özellikleri olan macunlar ıslak hacimlerde silikon yerine kullanılabilir. Nemli yüzeylere uygulanabilir. Farklı renklerde üretilebilir. Pürüzlü yüzeylerin düzgün hale getirilmesinde, çatlakların doldurulmasında, yüzey hasarlarının onarılmasında en etkili macun çeşitlerini Polin Kimyada bulacaksınız. Ülkemizin her yerinde inşaat sektörünün en çok güvendiği ürünlerdir. Firmamızın kaliteli zemin macunları yurt dışında da gereken değeri, görüyor ve yurt dışı taleplerimiz her geçen gün artıyor. Zemin macunları özellikle sağlık alanında hizmet veren ve gıda üretimi yapan kurumlarda zemin ve duvarlara uygulandığında, bakteri üremesine, toz ve pislik birikmesine engel oluyor.

Zemin macunlarının en önemli avantajı sağlam ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmasıdır. Bunun yanında duvarların nefes almasını engellemez. Neme dayanıklıdır, emiciliği düşüktür, bu nedenle boyadan tasarruf ettirir. Doldurma gücü yüksektir ve uygulaması da çok kolaydır. Sağlığa ve çevreye zararlı değildir. Zemin kaplamaları, zemin astarları, zemin macunları ihtiyaçlarınız için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla firmamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz TSE ve ISO kalite belgelerine sahiptir. Ürünler uzman ve deneyimli kadromuzun yıllar süren arge çalışmaları sonucu üretilmekte ve test edildikten sonra satışa sunulmaktadır. Ürün çeşitlerimizle ilgili detaylı bilgileri firmamızdan alabilir ya da web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi http://www.polinkimya.com ziyaret ediniz.

isa yilmaz {isa yilmaz}